Cennik odzyskiwanie danych

Ze względu na szeroki zakres usterek związanych z utratą danych, wycena każdego zlecenia jest w pełni indywidualna. Jak wiadomo wiele czynników wpływa na utratę Państwa danych. W niektórych wypadkach mówimy o prostych uszkodzeniach, wynikających z pomyłki użytkownika. Czasem jednak mamy do czynienia z poważnymi usterkami fizycznymi i logicznymi, które wymagają o wiele większej pracy przy realizacji takiego zamówienia. Niekiedy usterki nakładają się na siebie i ciężko określić koszt odzyskania danych.

Cenę poznają Państwo po bezpłatnej darmowej analizie uszkodzenia nośnika dysku.

Mają Państwo możliwość realizacji z usługi odzyskiwania danych bądź rezygnacji z niej, jeśli cena okaże się nieadekwatna do zawartości danych. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego proponujemy im uczciwe warunki współpracy.

Na jaką pomoc mogą u nas Państwo liczyć?

Jeśli chodzi o cennik odzyskiwanie danych, każda cena ustalana indywidualnie. Z naszej strony podejmujemy się takich działań jak odzyskiwanie danych z laptopa, odzyskiwanie danych z komputera Mac, odzyskiwanie danych z dysków twardych, odzyskiwanie danych z serwera macierzy RAID, odzyskiwanie danych z uszkodzonego zewnętrznego dysku twardego, odzyskiwanie danych z kart pamięci, odzyskiwanie danych z pendrive, odzyskiwanie danych rejestratorów dźwięku (dyktafony), odzyskiwanie danych z telefonów, a także odzyskiwanie danych z tabletów.

Cena odzyskiwanie danych uzalezniona jest od bardzo wielu czynników w związku z tym cena ustalana jest indywidualnie do każdego przypadku.

Gwarantujemy bezpłatną diagnozę w trybie ekspresowym, bardzo korzystne warunki odzyskiwania danych. Pracujemy 7dni 24h. Zapraszamy.

Cennik odzyskiwanie danych z - cena ustalana indywidualnie

Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Odzyskiwanie danych z serwera macierzy RAID

Odzyskiwania danych z dysków SSD

Odzyskiwanie danych z kart pamięci

Odzyskiwanie danych z Pendrive

Odzyskiwanie danych z rejestratory dźwięku (dyktafony)

Odzyskiwanie danych z telefonów

Odzyskiwanie danych z tabletów

 

 

NETINVISION S.A. ODZYSKIWANIE DANYCH ZABRZE

ul. Klonowa 12
41-800 Kraków


przed spotkaniem prosimy o kontakt telefoniczny
na numer pracujemy 7dni / 24h

tel. 728 164 164
tel. 618 122 400

Gadu-Gadu: 32688119

 

Ostatnia aktualizacja: 2020-07-09