Galeria

W tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa galerię uszkodzonych dysków, które trafiały do naszej firmy i wobec których były podejmowane działania naprawcze. Jako wieloletnia marka na rynku, posiadamy niezbędne doświadczenie, które właśnie dokumentujemy w postaci zdjęć.

Poniżej mogą oglądać Państwo przypadki dysków, które trafiały do naszej analizy a następnie były wykonywane wobec nich działania, mające na celu odzyskania danych. Jak widać nie ma przypadków kiepskich, każdy można jakoś rozwiązać.

Do naszej firmy trafiały dyski po zalaniu, zabrudzeniach, spięciach, nadpaleniu, a także innych uszkodzeniach mechanicznych, które wymuszały ingerencję naszej firmy w dysk. Podejmujemy się zdecydowanej większości odzyskiwaniu danych, jeśli dysk faktycznie na to pozwala.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich naszych realizacji. W galerii mamy bardzo dużo nośników o różnych wymiarach i wykonanych w różnych technologiach. W tym dziale znajdą Państwo nośniki, które były przez nas analizowane pod kątem uszkodzenia danych i możliwości ich odzyskania. Zachęcamy do przeglądania galerii!

 

Dyski

 

Pamieci

 

Pendrive

 

Ostatnia aktualizacja: 2020-07-09