Kasowanie danych

Oprócz odzyskiwania danych, firma NETINVISION S.A. zajmuje się także profesjonalnym kasowaniem danych. Oznacza to, iż wykonujemy dla naszych klientów trwałe usuwanie danych z dysku, komputera, laptopa. Jest to idealna propozycja szczególnie dla osób, które w najbliższym czasie chcą sprzedać swój nośnik i mieć pewność, że żadne dane nie zostaną z niego odzyskane.

Dysponujemy technologią, pozwalającą na stu procentowe skasowanie danych. Takie dane nie są możliwe do odzyskania przez żaden profesjonalny zespół a także laboratorium. Niszczymy trwale zarówno dane firmowe jak i te prywatne.

Wykonamy dla Państwa stu procentowe kasowanie danych na dyskach IDE, SATA, ATA, SCSI, SDD, SAS z HDD 3.5" 2.5" 1.8, a także na komputerach stacjonarnych i na laptopach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w pełni oddając zakres swoich usług. Dzięki naszej firmie nie będzie możliwe odzyskanie danych z nośnika, który nam Państwo dostarczycie.

Jeśli chcą Państwo skasować dane ze swojego dysku mając pewność, że nie można ich przywrócić, zapraszamy do kontaktu z nami!

Kasowanie danych wynika z kilku przyczyn. Jako jedyni mamy 100% technologię kasowania danych. Niszczymy trwale dane firmowe, prywatne. Kasowanie danych wykonujemy z dysków twardych HDD 3.5" 2.5" 1.8, komputerów i laptopów. Skontaktuj się z nami pracujemy 7dni 24h.


Ostatnia aktualizacja: 2020-07-09