Kontakt Odzyskiwania Danych Kraków

Zapraszamy do kontaktu z firmą NETINVISION S.A. ODZYSKWIANIE DANYCH KRAKÓW. Dzięki nam odzyskają Państwo wszelkie dane firmowe, a także prywatne ze swoich nośników danych, serwera RAID, laptopa, komputera z systemem Windows, komputera Mac, dysku twardego, dysku zewnętrznego, kart, pamięci USB.

Dysponujemy grupą ekspertów, która wspierana jest dodatkowo przez najnowsze technologie do odzyskiwania danych. Dzięki nim, będziecie mogli Państwo cieszyć się szybką i bezkonkurencyjną ofertą i obsługą w kwestii odzyskiwania danych. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez 7dni/24h!

Do nas mogą się Państwo zgłosić z każdym problemem o dowolnej porze. Dla naszych pracowników nie ma przypadków beznadziejnych, które nie są do odratowania. Podejmujemy się odzyskiwania danych z dużej ilości nośników, nawet w przypadku gdy jest to bardzo skomplikowane i czasochłonne. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dlatego macie Państwo pewność, że dostarczone nam dyski, komputery, serwery będą w stu procentach zdiagnozowane, a współpraca z nami zaowocuje odzyskaniem istotnych dla Państwa danych.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą uzyskać profesjonalną pomoc w odzyskiwaniu swoich firmowych/osobistych danych!

NETINVISION S.A. Odzyskiwania Danych Kraków
os. Piastów 16/80
31-623 Kraków

mail: biuro@krakow.odzyskiwaniedanychdysku.pl

7dni/24h przed dostarczeniem nośnika prosimy o kontakt telefoniczny
tel. 728 164 164
tel. 618 122 400

Gadu-Gadu: 32688119

Utraciłeś dane skontaktuj się z nami pracujemy 7dni 24h

Ostatnia aktualizacja: 2020-07-09