Odzyskwianie danych

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych HDD 3.5" 2.5" 1.8", komputerów, laptopów, serwerów, serwerów plików, kart pamięci, pendrive, macierzy raid.

Najważniejsze jest doświadczenie. Jeśli nie chcesz by na Twoich danych eksperymentował serwisant sklepu komputerowego nie ryzykuj i zwróć się do nas. Odzyskiwanie utraconych danych z komputerów stacjonarnych przenośnych komputerów MAC w tym z systemów Microsoft Windows, Novell, OS Mac i Linux.

 • bezpłatna ekspertyza
 • wszystkie rodzaje, modele i pojemności
 • wszystkie typy uszkodzeń
 • gwarancja poufności

Dostępna w naszej ofercie usługa Odzyskiwania Danych, gwarantuje Państwu odzyskanie niezbędnych danych z nośników o formatach HDD 3.5", 2.5" i 1.8". Realizujemy odzyskiwanie danych z komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów, a także przenośnych nośników danych, takich jak karty pamięci, pendrive a także macierzy RAID. Nasze usługi wyróżnia wieloletnie doświadczenie w branży a także szerokie grono zadowolonych klientów. Nasze usługi realizujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Odzyskaliśmy setki tysięcy plików, które miały istotne znaczenie dla naszych klientów. Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, skupioną tylko i wyłącznie na odzyskiwaniu danych. Dzięki temu macie Państwo pewność, iż powierzone nam dyski trafiają do specjalistów związanych wyłącznie z tematyką odzyskiwania danych. Zachęcamy także do współpracy wszystkich nowych klientów, korzystających z komputerów stacjonarnych i przenośnych, wyposażonych w systemy OS MAC, Windows, Novell i Linux. Gwarantujemy Państwu bezpłatną ekspertyzę. Podejmujemy się każdej realizacji i stawiamy na odzyskanie danych ze wszystkich rodzajów dysków, niezależnie od ich modelu i pojemności.

 

   

  NETINVISION S.A. ODZYSKIWANIE DANYCH ZABRZE

  os. Piastów 16/80
  31-623 Kraków


  przed spotkaniem prosimy o kontakt telefoniczny na numer
  pracujemy 7dni / 24h

  tel. 728 164 164
  tel. 618 122 400

  Gadu-Gadu: 32688119 
Odzyskujemy dane z dysków wielu producentów także z dysków uszkodzontch, a także odzyskujemy dane z kart pamięci. Nasze umiejętności zostały uznane przez wielu klientów o czy świadczą referencje, niektóre z nich publikujemy w naszym serwisie.

Ostatnia aktualizacja: 2020-07-09