Przywracanie danych

Przywracanie danych wykonujemy z sformatowanych dysków twardych HDD 3.5" 2.5" 1.8". Komputerów i laptopów po przywróceniu ustawień fabrycznych lub po przywróceniu do punktu poprzenich ustawień. Serwerów po wcześniejszej awarii zasilania lub ataku hakerów. Serwerów plików po celowym usunieciu danych lub przypadkowym. Kart pamięci, pendrive przez usunięcie danych i nadpisaniu. Macierzy raid po przypadkowym lub celowym działaniu.

Przywracanie danych to usługa, która pozwala odzyskać wszystkie utracone dane z serwera RAID, laptopa, komputera z systemem Windows, komputera Mac, z dysku twardego, dysku zewnętrznego, gdy zostały wcześniej skasowanie, sformatowanie, a także po przywróceniu urządzeń do ustawień fabrycznych lub po przywróceniu do punktu poprzednich ustawień. Doskonale rozumiemy, iż w wyniku błędów, użytkownicy tracą swoje dane. Dlatego też podejmujemy się realizacji przywrócenia danych w każdym wypadku, w którym zawinił człowiek. Wykonujemy także bardziej zaawansowane realizacje, takie jak przywracanie danych z serwera raid po awarii zasilania lub ataku hakerów. Zajmujemy się także serwerami po celowym lub przypadkowym usunięciu danych. Oprócz tego, realizujemy także przywracanie danych usuniętych lub gdy doszło do nadpisanych danych na wszelkich nośnikach przenośnych na dyskach, kartach pamięci, a także pendrive. Udzielimy pomocy także tym, którzy usuwali niechcący dane lub je utracili z macierzy RAID.


Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów, którzy na swoich komputerach, laptopach czy serwerach utracili lub usunęli dane. Odzyskamy dla Państwa wszystkie niezbędne pliki!

     


Skuteczne odzyskiwanie danych z maszyn virtualnych.

Ostatnia aktualizacja: